مزایای بیهوشی در عمل ایمپلنت دندان

بررسی مزایای بیهوشی در عمل ایمپلنت دندان

در نوشته ای که امروز در سایت دکتر رضویان متخصص دندانپزشک اصفهان برای شما همراهان گرامی منتشر شده است. قصد بررسی مزایای بیهوشی در عمل ایمپلنت دندان را داریم. اجرای این روش چه مزیت هایی را برای بیماران به همراه خواهد داشت.

آسانی اجرای ایمپلنت

سدیشن، روش بسیار راحتی است و شما می توانید با کمک آن بدون درد عملیات کاشت ایمپلنت را انجام دهید. در این روش که آسان ترین شیوه بیهوشی قلمداد شده، فقط کافیست با خوردن یک قرص به آرامش برسید. معمولا پزشک قرصی را برای شما تجویز میکند و شما باید حدود ۶۰ دقیقه قبل از مراجعه به کلینیک آن را مصرف کنید.

این مطلب را نیز مطالعه کنید : روش های تشخیص اختلالات عملکرد مفصل فکی گیجگاهی

بدون نیاز به تزریق

برخی افراد از سوزن پزشکی نیز هراس دارند و علاقه ای ندارند تا با کمک سوزن خدمات دندانپزشکی را انجام دهید. این مزیت در روش بیهوشی موضعی یا سدیشن وجود دارد که شما بتوانید بدون تزریق سوزن بیهوش شوید. با کمک این روش شما هیچ گونه دردی را احساس نخواهید کرد و بدون ترس و استرس تحت درمان قرار می گیرید.

چگونگی اجرای ایمپلنت با بیهوشی | بهترین دندانپزشک اصفهان

تضمین ایمنی بیماران

تضمین ایمنی بیماران، یکی از مهم ترین مزایای بیهوشی بیمار در ایمپلنت دندان است. تمامی داروهایی که در سدیشن مورد استفاده قرار می گیرند دارای تاییدیه سازمان استاندارد هستند. با این اوصاف لازم نیست نگران سلامتی خود باشید. زیرا برخی افراد ترس از عوارض دارویی دارند که با این توضیحات و آگاهی کسب شده این نگرانی ها و باور ها از بین خواهد رفت.

ترس خود را دور بیاندازید

اگر جزو کسانی هستید که از دندانپزشکی می ترسید، نگران این موضوع نباشید. با توجه به دوز بالای داروی بیهوشی که به شما تزریق می شود، شما به مدت کوتاهی فرآیند دندانپزشکی را به یاد نمی آورد. همین امر باعث می‌ شود تا ترس شما از فرایند ایمپلنت به کلی از بین برود. کسانی که فکر می کنند هنگام ایمپلنت دندان می ترسند با این تکنیک به راحتی هرچه تمام تر می توانند ترس و واهمه را از بین ببرند.

راه های ارتباطی با دکتر سید حمید رضویان 


مطالب پیشنهادی :

چگونگی اجرای ایمپلنت با بیهوشی

راه های جلوگیری از عصب کشی دندان

دلایل پر کردن جای خالی دندان چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *